Facebook      

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klient się wyłącza, występuje Runtime error C++? Zajrzyj!

Cześć. Jeżeli denerwuje Cię problem zwany szatanem metina (Błąd C++) oraz blackscreen, dobrze trafiłeś. Dlatego postaram się Tobie pomóc.

Zacznijmy od tego, że błąd może leżeć po stronie plików serwera bądź po stronie twoich bibliotek językowych w systemie, lecz częściej po stronie Twoich zasobów bibliotek.
Poniżej przedstwaię tutorial dla systemów 32 oraz 64 bitowych. Dodam też, że testowałem na 4 komputerach z Windowsem 7.

Pierwszą rzeczą jaką powinieneś/aś zrobić to kompletnie pozbyć się w panelu sterowania
bibliotek C++ usuwając każdą, nie zapominajmy też o usunięciu .Net Framework'a, oraz zrestartowaniu swojego komputera.
Po restarcie system został załadowany na czysto bez bibliotek. Pierwszy krok za nami.

Pobieramy paczkę plików którą znajdziemy pod tym linkiem.
---> http://uploaded.net/file/0f4853eg

Teraz instalujemy wszystkie wersje C++ rozpoczynając od 2005, kończąc na 2013 w zalezności od naszego systemu.
Poniżej przedstawiam screena, na którym zielonym kolorem podkresliłem wersję dla 32-bitowego systemu a czerwonym dla systemu 64-bitowego.

[Obrazek: 57250440399417020603.jpg]

Zieloną kropką zaznaczyłem wersję 2008 ponieważ instalator, który dodałem do paczki sam zweryfikuje nasz system i na podstwaie
weryfikacji pobierze odpowiednią wersję ze strony microsoftu.

Po zakończeniu instalacji bibliotek musimy zrestartowac swój komputer aby system załadował na nowo biblioteki C++.
Teraz nadszedł czas na defragmentację Twojego dysku twardego, koniecznie go zdefragmentuj (wystarczy systemowe oprogramowanie
defragmentujące).

Następnie czyścimy swój rejestr z niepotrzebnych błędów tzw. "śmieci". Wystarczy to program CCleaner.

Ostatnim krokiem jest instalacja oprogramowania .Net Fx 4.5.2 (koniecznie).

Koniec, po restarcie Metin powinien przestać wywalać błąd.
Odpowiedz

Usunąć wszystkie .Net Framework'i? Tongue
Odpowiedz

net framework jest potrzebny!
Odpowiedz

to częsty bład Smile miałem podobnie ostatnio
Odpowiedz

Hejka. Sorki za odkop ale mam ten sam błąd i zainstalowanie frameworka nie skutkuje... Poradzicie coś?
Odpowiedz

Po zakończeniu instalacji bibliotek musimy zrestartowac swój komputer aby system załadował na nowo biblioteki C++.
Odpowiedz

nie spotkałem sie jeszcze z takim błedem Smile
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Theme © 2014 iAndrew  
Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.